| όνομα | Καυτός - κυλημένο πιάτο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Τελειώστε | 2B/NO.1/NO.4/mirror |
| Πλάτος | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Όρος πληρωμής | FOB/CFR/EXW |
| Εφαρμογή | Κατασκευή, χημική ουσία, βιομηχανία |
| Όνομα | Ελασματοποιημένη εν ψυχρώ σπείρα |
|---|---|
| Τεχνική | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ, καυτός - κυλημένος |
| Εφαρμογή | Κατασκευή, βιομηχανία, διακόσμηση |
| Πρότυπα | ASTM, AISI, ΜΒ, DIN, JIS |
| Μήκος | Απαίτηση πελάτη, 1000mm6000mm ή ως απαιτήσεις των πελατών |
| όνομα | 304 μέταλλο φύλλων ανοξείδωτου |
|---|---|
| Τελειώστε | 2B/NO.1/NO.4/mirror |
| Πλάτος | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Όρος πληρωμής | FOB/CFR/EXW |
| Εφαρμογή | Κατασκευή, χημική ουσία, βιομηχανία |
| Όνομα | φύλλο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Τελειώστε | 2B/NO.1/NO.4/mirror |
| Πλάτος | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Όρος πληρωμής | FOB/CFR/EXW |
| Εφαρμογή | Κατασκευή, χημική ουσία, βιομηχανία |
| όνομα | σωλήνας ανοξείδωτου ακρών σχισμών |
|---|---|
| βαθμός χάλυβα | 300 σειρές, 400 σειρές, 200 σειρές, 304L, 316L κ.λπ. |
| Τύπος | Ενωμένος στενά, άνευ ραφής |
| Τύπος γραμμών συγκόλλησης | ERW, άνευ ραφής, σπειροειδής ενωμένη στενά, EFW, συγκόλληση/άνευ ραφής |
| Πρότυπα | ASTM, JIS, AISI, DIN |
| όνομα | λουρίδα ανοξείδωτου 316 |
|---|---|
| Τεχνική | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ, καυτός - κυλημένος |
| Εφαρμογή | Κατασκευή, βιομηχανία, διακόσμηση |
| Πρότυπα | ASTM, AISI, ΜΒ, DIN, JIS |
| Μήκος | Απαίτηση πελάτη, 1000mm6000mm ή ως απαιτήσεις των πελατών |
| όνομα | λουρίδα ανοξείδωτου 316 |
|---|---|
| Τεχνική | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ, καυτός - κυλημένος |
| Εφαρμογή | Κατασκευή, βιομηχανία, διακόσμηση |
| Πρότυπα | ASTM, AISI, ΜΒ, DIN, JIS |
| Μήκος | Απαίτηση πελάτη, 1000mm6000mm ή ως απαιτήσεις των πελατών |
| Όνομα | Σφυρηλατημένες φλάντζες ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πρότυπα | ANSI, DIN, ΜΒ, JIS |
| Υλικό | Ανοξείδωτο |
| Σύνδεση | Ένωση/Thresded |
| Επιφάνεια σφράγισης | FF/RF/Mf/Tg/Rj |
| Ονομασία | Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Τελείωσε. | 2B/NO.1/NO.4/mirror |
| Διάμετρο | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Προθεσμία πληρωμής | FOB/CFR/EXW |
| Εφαρμογή | Κατασκευή, χημική ουσία, βιομηχανία |
| όνομα | μέταλλο φύλλων ανοξείδωτου 4x8 |
|---|---|
| Τελειώστε | 2B/NO.1/NO.4/mirror |
| Πλάτος | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Όρος πληρωμής | FOB/CFR/EXW |
| Εφαρμογή | Κατασκευή, χημική ουσία, βιομηχανία |