| Όνομα | σπείρα χάλυβα μηχανών |
|---|---|
| Τεχνική | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ, καυτός - κυλημένος |
| Εφαρμογή | Κατασκευή, βιομηχανία, διακόσμηση |
| Πρότυπα | ASTM, AISI, ΜΒ, DIN, JIS |
| Μήκος | Απαίτηση πελάτη, 1000mm6000mm ή ως απαιτήσεις των πελατών |
| Σύνθετο ή όχι | ΕΙΝΑΙ κράμα |
|---|---|
| Άρθρο | Σωλήνας/σωλήνας αργιλίου |
| Κρύο κατά την κατασκευή | Τραβηγμένα/κρυά κυλούμενα |
| Τύπος κασκόλ | Κεντρικός θωρακιστής |
| Εξωτερική διάμετρος | 5200mm |
| Όνομα | Μέταλλο φύλλων ανοξείδωτου 4x8 |
|---|---|
| Τελειώστε | 2B/NO.1/NO.4/mirror |
| Πλάτος | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Όρος πληρωμής | FOB/CFR/EXW |
| Εφαρμογή | Κατασκευή, χημική ουσία, βιομηχανία |
| Ονομασία | μέταλλο φύλλων ανοξείδωτου 4x8 |
|---|---|
| Τελείωσε. | 2B/NO.1/NO.4/mirror |
| Διάμετρο | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Προθεσμία πληρωμής | FOB/CFR/EXW |
| Εφαρμογή | Κατασκευή, χημική ουσία, βιομηχανία |
| όνομα | 304 μέταλλο φύλλων ανοξείδωτου |
|---|---|
| Τελειώστε | 2B/NO.1/NO.4/mirror |
| Πλάτος | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Όρος πληρωμής | FOB/CFR/EXW |
| Εφαρμογή | Κατασκευή, χημική ουσία, βιομηχανία |
| Όνομα | 304 μέταλλο φύλλων ανοξείδωτου |
|---|---|
| Τελειώστε | 2B/NO.1/NO.4/mirror |
| Πλάτος | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Όρος πληρωμής | FOB/CFR/EXW |
| Εφαρμογή | Κατασκευή, χημική ουσία, βιομηχανία |
| Όνομα | σπείρα χάλυβα 1.5mm |
|---|---|
| Τεχνική | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ, καυτός - κυλημένος |
| Εφαρμογή | Κατασκευή, βιομηχανία, διακόσμηση |
| Πρότυπα | ASTM, AISI, ΜΒ, DIN, JIS |
| Μήκος | Απαίτηση πελάτη, 1000mm6000mm ή ως απαιτήσεις των πελατών |
| όνομα | ωκεάνιο πιάτο χάλυβα |
|---|---|
| τελειώστε | 2B/NO.1/NO.4/mirror |
| πλάτος | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| όρος πληρωμής | FOB/CFR/EXW |
| Εφαρμογή | Κατασκευή, χημική ουσία, βιομηχανία |
| Ονομασία | μέταλλο φύλλων ανοξείδωτου 4x8 |
|---|---|
| Τελείωσε. | 2B/NO.1/NO.4/mirror |
| Διάμετρο | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Προθεσμία πληρωμής | FOB/CFR/EXW |
| Εφαρμογή | Κατασκευή, χημική ουσία, βιομηχανία |
| Ονομασία | 304 μέταλλο φύλλων ανοξείδωτου |
|---|---|
| Τελείωσε. | 2B/NO.1/NO.4/mirror |
| Διάμετρο | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Προθεσμία πληρωμής | FOB/CFR/EXW |
| Εφαρμογή | Κατασκευή, χημική ουσία, βιομηχανία |