| Όνομα | πιάτο ανοξείδωτου 2205 |
|---|---|
| Τελειώστε | 2B/NO.1/NO.4/mirror |
| Πλάτος | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Όρος πληρωμής | FOB/CFR/EXW |
| Εφαρμογή | Κατασκευή, χημική ουσία, βιομηχανία |
| Όνομα | πιάτο χάλυβα SS |
|---|---|
| Τελειώστε | 2B/NO.1/NO.4/mirror |
| Πλάτος | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Όρος πληρωμής | FOB/CFR/EXW |
| Εφαρμογή | Κατασκευή, χημική ουσία, βιομηχανία |
| Όνομα | σπείρα χάλυβα 1219mm |
|---|---|
| Τεχνική | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ, καυτός - κυλημένος |
| Εφαρμογή | Κατασκευή, βιομηχανία, διακόσμηση |
| Πρότυπα | ASTM, AISI, ΜΒ, DIN, JIS |
| Μήκος | Απαίτηση πελάτη, 1000mm6000mm ή ως απαιτήσεις των πελατών |
| Επιφάνεια | 2B, BA, 8K, No.4, HL, που αποτυπώνονται σε ανάγλυφο, που χαράζονται, κ.λπ. |
|---|---|
| Χρώμα | Ασημένιο |
| Εφαρμογή | Κατασκευή, Διακόσμηση, Βιομηχανία κλπ. |
| Υλικό | 316l ανοξείδωτο |
| Διάρκεια | 1000 mm-6000 mm |
| όνομα | πιάτο ανοξείδωτου 1000mm |
|---|---|
| τελειώστε | 2B/NO.1/NO.4/mirror |
| πλάτος | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| όρος πληρωμής | FOB/CFR/EXW |
| Εφαρμογή | Κατασκευή, χημική ουσία, βιομηχανία |
| Όνομα | σπείρα χάλυβα μηχανών |
|---|---|
| Τεχνική | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ, καυτός - κυλημένος |
| Εφαρμογή | Κατασκευή, βιομηχανία, διακόσμηση |
| Πρότυπα | ASTM, AISI, ΜΒ, DIN, JIS |
| Μήκος | Απαίτηση πελάτη, 1000mm6000mm ή ως απαιτήσεις των πελατών |
| Όνομα | ανοξείδωτο μετάλλων φύλλων |
|---|---|
| Τελειώστε | 2B/NO.1/NO.4/mirror |
| Πλάτος | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Όρος πληρωμής | FOB/CFR/EXW |
| Εφαρμογή | Κατασκευή, χημική ουσία, βιομηχανία |
| όνομα | 304 φύλλο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Τελειώστε | 2B/NO.1/NO.4/mirror |
| Πλάτος | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Όρος πληρωμής | FOB/CFR/EXW |
| Εφαρμογή | Κατασκευή, χημική ουσία, βιομηχανία |
| Τροποποιημένο | 1 τόνος |
|---|---|
| Διάρκεια | 1000 mm-6000 mm |
| Πακέτο | Τυπικό πακέτο εξαγωγών |
| Υλικό | 316L από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Δάχος | 0.3-6mm |
| όνομα | 304 μέταλλο φύλλων ανοξείδωτου |
|---|---|
| Τελειώστε | 2B/NO.1/NO.4/mirror |
| Πλάτος | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Όρος πληρωμής | FOB/CFR/EXW |
| Εφαρμογή | Κατασκευή, χημική ουσία, βιομηχανία |