| όνομα | πιάτο ανοξείδωτου 1000mm |
|---|---|
| τελειώστε | 2B/NO.1/NO.4/mirror |
| πλάτος | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| όρος πληρωμής | FOB/CFR/EXW |
| Εφαρμογή | Κατασκευή, χημική ουσία, βιομηχανία |
| Όνομα | Φύλλο ψυχρής έλασης |
|---|---|
| Τελειώστε | 2B/NO.1/NO.4/mirror |
| Πλάτος | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Όρος πληρωμής | FOB/CFR/EXW |
| Εφαρμογή | Κατασκευή, χημική ουσία, βιομηχανία |
| όνομα | πιάτο ανοξείδωτου 1000mm |
|---|---|
| τελειώστε | 2B/NO.1/NO.4/mirror |
| πλάτος | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| όρος πληρωμής | FOB/CFR/EXW |
| Εφαρμογή | Κατασκευή, χημική ουσία, βιομηχανία |
| Όνομα | 316l πιάτο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Τελειώστε | 2B/NO.1/NO.4/mirror |
| Πλάτος | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Όρος πληρωμής | FOB/CFR/EXW |
| Εφαρμογή | Κατασκευή, χημική ουσία, βιομηχανία |
| Εφαρμογή | βιομηχανία, διακόσμηση |
|---|---|
| Τύπος | Πλάκα |
| Κλειστή λέξη | σπείρα 1060 αργιλίου |
| Σημείο τήξης | 660.3°C |
| σημείωση | η προσαρμοσμένη υπηρεσία είναι διαθέσιμη |
| Εφαρμογή | βιομηχανία, διακόσμηση |
|---|---|
| Τύπος | Πλάκα |
| Κλειστή λέξη | σπείρα 1060 αργιλίου |
| Σημείο τήξης | 660.3°C |
| σημείωση | η προσαρμοσμένη υπηρεσία είναι διαθέσιμη |
| Εφαρμογή | βιομηχανία, διακόσμηση |
|---|---|
| Τύπος | Πλάκα |
| Κλειστή λέξη | σπείρα 1060 αργιλίου |
| Σημείο τήξης | 660.3°C |
| σημείωση | η προσαρμοσμένη υπηρεσία είναι διαθέσιμη |
| Εφαρμογή | βιομηχανία, διακόσμηση |
|---|---|
| Τύπος | Πλάκα |
| Κλειστή λέξη | σπείρα 1060 αργιλίου |
| Σημείο τήξης | 660.3°C |
| σημείωση | η προσαρμοσμένη υπηρεσία είναι διαθέσιμη |
| Ονομασία | φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα 316 |
|---|---|
| Τελείωσε. | 2B/NO.1/NO.4/mirror |
| Διάμετρο | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Προθεσμία πληρωμής | FOB/CFR/EXW |
| Εφαρμογή | Κατασκευή, χημική ουσία, βιομηχανία |
| Όνομα | πιάτο SS |
|---|---|
| Τελειώστε | 2B/NO.1/NO.4/mirror |
| Πλάτος | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Όρος πληρωμής | FOB/CFR/EXW |
| Εφαρμογή | Κατασκευή, χημική ουσία, βιομηχανία |