| Όνομα | πιάτο ανοξείδωτου 316 |
|---|---|
| Τελειώστε | 2B/NO.1/NO.4/mirror |
| Πλάτος | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Όρος πληρωμής | FOB/CFR/EXW |
| Εφαρμογή | Κατασκευή, χημική ουσία, βιομηχανία |
| Όνομα | ανοξείδωτο 304 διατρυπημένο φύλλο |
|---|---|
| Τελειώστε | 2B/NO.1/NO.4/mirror |
| Πλάτος | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Όρος πληρωμής | FOB/CFR/EXW |
| Εφαρμογή | Κατασκευή, χημική ουσία, βιομηχανία |
| Όνομα | 316l πιάτο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Τελειώστε | 2B/NO.1/NO.4/mirror |
| Πλάτος | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Όρος πληρωμής | FOB/CFR/EXW |
| Εφαρμογή | Κατασκευή, χημική ουσία, βιομηχανία |
| Όνομα | 316l πιάτο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Τελειώστε | 2B/NO.1/NO.4/mirror |
| Πλάτος | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Όρος πληρωμής | FOB/CFR/EXW |
| Εφαρμογή | Κατασκευή, χημική ουσία, βιομηχανία |
| Όνομα | 316l πιάτο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Τελειώστε | 2B/NO.1/NO.4/mirror |
| Πλάτος | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Όρος πληρωμής | FOB/CFR/EXW |
| Εφαρμογή | Κατασκευή, χημική ουσία, βιομηχανία |
| Όνομα | συναρμολογήσεις φλαντζών σωλήνων ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πρότυπα | ANSI, DIN, ΜΒ, JIS |
| Υλικό | Ανοξείδωτο |
| Σύνδεση | Ένωση/Thresded |
| Επιφάνεια σφράγισης | FF/RF/Mf/Tg/Rj |
| Όνομα | προμηθευτές φλαντζών ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πρότυπα | ANSI, DIN, ΜΒ, JIS |
| Υλικό | Ανοξείδωτο |
| Σύνδεση | Ένωση/Thresded |
| Επιφάνεια σφράγισης | FF/RF/Mf/Tg/Rj |
| Όνομα | βραχιόλι ανοξείδωτου ατόμων |
|---|---|
| Τύπος | Γωνίες ανοξείδωτου |
| Τεχνική | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Γυαλισμένος |
| Κώδικας HS | 722240 |
| Όνομα | φύλλο ανοξείδωτου βαθμού τροφίμων |
|---|---|
| Τελειώστε | 2B/NO.1/NO.4/mirror |
| Πλάτος | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Όρος πληρωμής | FOB/CFR/EXW |
| Εφαρμογή | Κατασκευή, χημική ουσία, βιομηχανία |
| όνομα | μέταλλο φύλλων ανοξείδωτου 4x8 |
|---|---|
| Τελειώστε | 2B/NO.1/NO.4/mirror |
| Πλάτος | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Όρος πληρωμής | FOB/CFR/EXW |
| Εφαρμογή | Κατασκευή, χημική ουσία, βιομηχανία |