| Όνομα | βραχιόλι ανοξείδωτου ατόμων |
|---|---|
| Τύπος | Γωνίες ανοξείδωτου |
| Τεχνική | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Γυαλισμένος |
| Κώδικας HS | 722240 |
| Πακέτο | Τυπικό πακέτο εξαγωγών |
|---|---|
| Τεχνική | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ, καυτός - κυλημένος |
| άκρη | Άκρη μύλων, σκισμένη άκρη |
| Διάρκεια | 1000 mm-6000 mm |
| Τροποποιημένο | 1 τόνος |
| Σύνθετο ή όχι | ΕΙΝΑΙ κράμα |
|---|---|
| Άρθρο | Σωλήνας/σωλήνας αργιλίου |
| Κρύο κατά την κατασκευή | Τραβηγμένα/κρυά κυλούμενα |
| Τύπος κασκόλ | Κεντρικός θωρακιστής |
| Εξωτερική διάμετρος | 5200mm |
| όνομα | ξύλινος σωλήνας χάλυβα κιβωτίων |
|---|---|
| βαθμός χάλυβα | 300 σειρές, 400 σειρές, 200 σειρές, 304L, 316L κ.λπ. |
| Τύπος | Ενωμένος στενά, άνευ ραφής |
| Τύπος γραμμών συγκόλλησης | ERW, άνευ ραφής, σπειροειδής ενωμένη στενά, EFW, συγκόλληση/άνευ ραφής |
| Πρότυπα | ASTM, JIS, AISI, DIN |
| Σύνθετο ή όχι | ΕΙΝΑΙ κράμα |
|---|---|
| Άρθρο | Σωλήνας/σωλήνας αργιλίου |
| Κρύο κατά την κατασκευή | Τραβηγμένα/κρυά κυλούμενα |
| Τύπος κασκόλ | Κεντρικός θωρακιστής |
| Εξωτερική διάμετρος | 5200mm |
| Σύνθετο ή όχι | ΕΙΝΑΙ κράμα |
|---|---|
| Άρθρο | Σωλήνας/σωλήνας αργιλίου |
| Κρύο κατά την κατασκευή | Τραβηγμένα/κρυά κυλούμενα |
| Τύπος κασκόλ | Κεντρικός θωρακιστής |
| Εξωτερική διάμετρος | 5200mm |
| Διάμετρο | 48 |
|---|---|
| Ανεκτικότητα | ±0.003 |
| Σχήμα | φύλλο |
| Σκληρότητα | 90 |
| Δυνατότητα τράβηξης | ksi 75 |
| όνομα | σωλήνας ανοξείδωτου 80mm |
|---|---|
| βαθμός χάλυβα | 300 σειρές, 400 σειρές, 200 σειρές, 304L, 316L κ.λπ. |
| Τύπος | Ενωμένος στενά, άνευ ραφής |
| Τύπος γραμμών συγκόλλησης | ERW, άνευ ραφής, σπειροειδής ενωμένη στενά, EFW, συγκόλληση/άνευ ραφής |
| Πρότυπα | ASTM, JIS, AISI, DIN |
| Εφαρμογή | Αεροσκάφη, Αυτοκίνητα, Κτίρια, Ηλεκτρονικά, κλπ. |
|---|---|
| Υπόθεση | F O H12 H22 H14 H24 H18 H32 κλπ. |
| Προσαρμοσμένη υπηρεσία | - Ναι, ναι. |
| Σφιχτότητα | 20,7 G/cm3 |
| Πραγματικό πλάτος | 310 |
| όνομα | σπείρα χάλυβα pe |
|---|---|
| Τεχνική | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ, καυτός - κυλημένος |
| Εφαρμογή | Κατασκευή, βιομηχανία, διακόσμηση |
| Πρότυπα | ASTM, AISI, ΜΒ, DIN, JIS |
| Μήκος | Απαίτηση πελάτη, 1000mm6000mm ή ως απαιτήσεις των πελατών |