| όνομα | σωλήνας ανοξείδωτου 3 |
|---|---|
| βαθμός χάλυβα | 300 σειρές, 400 σειρές, 200 σειρές, 304L, 316L κ.λπ. |
| Τύπος | Ενωμένος στενά, άνευ ραφής |
| Τύπος γραμμών συγκόλλησης | ERW, άνευ ραφής, σπειροειδής ενωμένη στενά, EFW, συγκόλληση/άνευ ραφής |
| Πρότυπα | ASTM, JIS, AISI, DIN |
| Εφαρμογή | Κατασκευή, Διακόσμηση, Βιομηχανία κλπ. |
|---|---|
| Τεχνική | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ, καυτός - κυλημένος |
| Τύπος | φύλλο |
| Τροποποιημένο | 1 τόνος |
| άκρη | Άκρη μύλων, σκισμένη άκρη |
| Συσκευές από χάλυβα | 1060, 1050, 1100 κλπ. |
|---|---|
| Σύνθετο ή όχι | Είναι κράμα |
| Τύπος επιχείρησης | Κατασκευαστής |
| Χρώμα | Ασήμι, μαύρος, χρυσός, κ.λπ. |
| Αντίσταση στη διάβρωση | Εξαιρετικό. |
| Εφαρμογή | βιομηχανία, διακόσμηση |
|---|---|
| Τύπος | Πλάκα |
| Κλειστή λέξη | σπείρα 1060 αργιλίου |
| Σημείο τήξης | 660.3°C |
| σημείωση | η προσαρμοσμένη υπηρεσία είναι διαθέσιμη |
| Σύνθετο ή όχι | Είναι κράμα |
|---|---|
| Χρώμα | Λευκό, απαιτήσεις πελατών |
| Υπόθεση | F O H12 H22 H14 H24 H18 H32 H112 κλπ. |
| Προσαρμοσμένη υπηρεσία | - Ναι, ναι. |
| Πραγματικό πλάτος | 310 |
| Εφαρμογή | βιομηχανία, διακόσμηση |
|---|---|
| Τύπος | Πλάκα |
| Κλειστή λέξη | σπείρα 1060 αργιλίου |
| Σημείο τήξης | 660.3°C |
| σημείωση | η προσαρμοσμένη υπηρεσία είναι διαθέσιμη |
| Εφαρμογή | βιομηχανία, διακόσμηση |
|---|---|
| Τύπος | Πλάκα |
| Κλειστή λέξη | σπείρα 1060 αργιλίου |
| Σημείο τήξης | 660.3°C |
| σημείωση | η προσαρμοσμένη υπηρεσία είναι διαθέσιμη |
| Όνομα | προμηθευτές φλαντζών ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πρότυπα | ANSI, DIN, ΜΒ, JIS |
| Υλικό | Ανοξείδωτο |
| Σύνδεση | Ένωση/Thresded |
| Επιφάνεια σφράγισης | FF/RF/Mf/Tg/Rj |
| άκρη | Άκρη μύλων, σκισμένη άκρη |
|---|---|
| Τεχνική | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ, καυτός - κυλημένος |
| Χρώμα | Ασημένιο |
| Ανεκτικότητα | ±0.02mm |
| Πακέτο | Τυπικό πακέτο εξαγωγών |
| Εφαρμογή | βιομηχανία, διακόσμηση |
|---|---|
| Τύπος | Πλάκα |
| Κλειστή λέξη | σπείρα 1060 αργιλίου |
| Σημείο τήξης | 660.3°C |
| σημείωση | η προσαρμοσμένη υπηρεσία είναι διαθέσιμη |