| Όνομα | φύλλο SS |
|---|---|
| Τελειώστε | 2B/NO.1/NO.4/mirror |
| Πλάτος | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Όρος πληρωμής | FOB/CFR/EXW |
| Εφαρμογή | Κατασκευή, χημική ουσία, βιομηχανία |
| όνομα προϊόντων | φύλλο ανοξείδωτου 304 |
|---|---|
| τελειώστε | 2B/NO.1/NO.4/mirror |
| πλάτος | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| όρος πληρωμής | FOB/CFR/EXW |
| Εφαρμογή | Κατασκευή, χημική ουσία, βιομηχανία |
| όνομα | διπλό φύλλο χάλυβα |
|---|---|
| Τελειώστε | 2B/NO.1/NO.4/mirror |
| Πλάτος | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Όρος πληρωμής | FOB/CFR/EXW |
| Εφαρμογή | Κατασκευή, χημική ουσία, βιομηχανία |
| Ονομασία | φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα 316 |
|---|---|
| Τελείωσε. | 2B/NO.1/NO.4/mirror |
| Διάμετρο | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Προθεσμία πληρωμής | FOB/CFR/EXW |
| Εφαρμογή | Κατασκευή, χημική ουσία, βιομηχανία |
| Όνομα | λουρίδα χάλυβα 3mm |
|---|---|
| Τεχνική | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ, καυτός - κυλημένος |
| Εφαρμογή | Κατασκευή, βιομηχανία, διακόσμηση |
| Πρότυπα | ASTM, AISI, ΜΒ, DIN, JIS |
| Μήκος | Απαίτηση πελάτη, 1000mm6000mm ή ως απαιτήσεις των πελατών |
| Όνομα | Ανοξείδωτο 304 φλάντζες |
|---|---|
| Πρότυπα | ANSI, DIN, ΜΒ, JIS |
| Υλικό | Ανοξείδωτο |
| Σύνδεση | Ένωση/Thresded |
| Επιφάνεια σφράγισης | FF/RF/Mf/Tg/Rj |
| Όνομα | καλυμμένα χρυσός βραχιόλια βραχιολιών |
|---|---|
| Τύπος | Γωνίες ανοξείδωτου |
| Τεχνική | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Γυαλισμένος |
| Κώδικας HS | 722240 |
| Ονομασία | μέταλλο φύλλων ανοξείδωτου 4x8 |
|---|---|
| Τελείωσε. | 2B/NO.1/NO.4/mirror |
| Διάμετρο | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Προθεσμία πληρωμής | FOB/CFR/EXW |
| Εφαρμογή | Κατασκευή, χημική ουσία, βιομηχανία |
| Όνομα | Σφυρηλατημένες φλάντζες ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πρότυπα | ANSI, DIN, ΜΒ, JIS |
| Υλικό | Ανοξείδωτο |
| Σύνδεση | Ένωση/Thresded |
| Επιφάνεια σφράγισης | FF/RF/Mf/Tg/Rj |
| όνομα | καυτός - κυλημένη σπείρα χάλυβα |
|---|---|
| Τεχνική | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ, καυτός - κυλημένος |
| Εφαρμογή | Κατασκευή, βιομηχανία, διακόσμηση |
| Πρότυπα | ASTM, AISI, ΜΒ, DIN, JIS |
| Μήκος | Απαίτηση πελάτη, 1000mm6000mm ή ως απαιτήσεις των πελατών |