| Όνομα | βραχιόλι μανσετών ανοξείδωτου |
|---|---|
| Τύπος | Γωνίες ανοξείδωτου |
| Τεχνική | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Γυαλισμένος |
| Κώδικας HS | 722240 |
| όνομα | σωλήνας ανοξείδωτου ακρών σχισμών |
|---|---|
| βαθμός χάλυβα | 300 σειρές, 400 σειρές, 200 σειρές, 304L, 316L κ.λπ. |
| Τύπος | Ενωμένος στενά, άνευ ραφής |
| Τύπος γραμμών συγκόλλησης | ERW, άνευ ραφής, σπειροειδής ενωμένη στενά, EFW, συγκόλληση/άνευ ραφής |
| Πρότυπα | ASTM, JIS, AISI, DIN |
| Όνομα | πιάτο ανοξείδωτου 316 |
|---|---|
| Τελειώστε | 2B/NO.1/NO.4/mirror |
| Πλάτος | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Όρος πληρωμής | FOB/CFR/EXW |
| Εφαρμογή | Κατασκευή, χημική ουσία, βιομηχανία |
| Όνομα | ανοξείδωτο no.1 316 |
|---|---|
| Τελειώστε | 2B/NO.1/NO.4/mirror |
| Πλάτος | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Όρος πληρωμής | FOB/CFR/EXW |
| Εφαρμογή | Κατασκευή, χημική ουσία, βιομηχανία |
| Όνομα | 304 πιάτο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Τελειώστε | 2B/NO.1/NO.4/mirror |
| Πλάτος | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Όρος πληρωμής | FOB/CFR/EXW |
| Εφαρμογή | Κατασκευή, χημική ουσία, βιομηχανία |
| όνομα | πιάτο ανοξείδωτου 321 |
|---|---|
| Τελειώστε | 2B/NO.1/NO.4/mirror |
| Πλάτος | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Όρος πληρωμής | FOB/CFR/EXW |
| Εφαρμογή | Κατασκευή, χημική ουσία, βιομηχανία |
| Επιφάνεια | 2B, BA, 8K, No.4, HL, που αποτυπώνονται σε ανάγλυφο, που χαράζονται, κ.λπ. |
|---|---|
| Χρώμα | Ασημένιο |
| Εφαρμογή | Κατασκευή, Διακόσμηση, Βιομηχανία κλπ. |
| Υλικό | 316l ανοξείδωτο |
| Διάρκεια | 1000 mm-6000 mm |
| Πακέτο | Τυπικό πακέτο εξαγωγών |
|---|---|
| Επιφάνεια | 2B, BA, 8K, No.4, HL, που αποτυπώνονται σε ανάγλυφο, που χαράζονται, κ.λπ. |
| Τύπος | Εικόνα |
| Διάρκεια | 1000 mm-6000 mm |
| Υλικό | 316L από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Όνομα | 304 μέταλλο φύλλων ανοξείδωτου |
|---|---|
| Τελειώστε | 2B/NO.1/NO.4/mirror |
| Πλάτος | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Όρος πληρωμής | FOB/CFR/EXW |
| Εφαρμογή | Κατασκευή, χημική ουσία, βιομηχανία |
| Τεχνική | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ, καυτός - κυλημένος |
|---|---|
| Ανεκτικότητα | ±0.02mm |
| Τροποποιημένο | 1 τόνος |
| Υλικό | 316l ανοξείδωτο |
| Πακέτο | Τυπικό πακέτο εξαγωγών |