| Όνομα | πιάτο ανοξείδωτου 1000mm |
|---|---|
| Τελειώστε | 2B/NO.1/NO.4/mirror |
| Πλάτος | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Όρος πληρωμής | FOB/CFR/EXW |
| Εφαρμογή | Κατασκευή, χημική ουσία, βιομηχανία |
| Όνομα | πιάτο ανοξείδωτου 316 |
|---|---|
| Τελειώστε | 2B/NO.1/NO.4/mirror |
| Πλάτος | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Όρος πληρωμής | FOB/CFR/EXW |
| Εφαρμογή | Κατασκευή, χημική ουσία, βιομηχανία |
| Εφαρμογή | Κατασκευή, Διακόσμηση, Βιομηχανία κλπ. |
|---|---|
| Υλικό | 316L από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Ανεκτικότητα | ±0,02 mm |
| Τύπος | Εικόνα |
| Τροποποιημένο | 1 τόνος |
| Όνομα | 304 Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Τελειώστε | 2B/NO.1/NO.4/mirror |
| Πλάτος | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Όρος πληρωμής | FOB/CFR/EXW |
| Εφαρμογή | Κατασκευή, χημική ουσία, βιομηχανία |
| Όνομα | ανοξείδωτο σπειρών |
|---|---|
| Τεχνική | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ, καυτός - κυλημένος |
| Εφαρμογή | Κατασκευή, βιομηχανία, διακόσμηση |
| Πρότυπα | ASTM, AISI, ΜΒ, DIN, JIS |
| Μήκος | Απαίτηση πελάτη, 1000mm6000mm ή ως απαιτήσεις των πελατών |
| Όνομα | μέταλλο φύλλων ανοξείδωτου 4x8 |
|---|---|
| Τελειώστε | 2B/NO.1/NO.4/mirror |
| Πλάτος | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Όρος πληρωμής | FOB/CFR/EXW |
| Εφαρμογή | Κατασκευή, χημική ουσία, βιομηχανία |
| Όνομα | μέταλλο φύλλων ανοξείδωτου 4x8 |
|---|---|
| Τελειώστε | 2B/NO.1/NO.4/mirror |
| Πλάτος | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Όρος πληρωμής | FOB/CFR/EXW |
| Εφαρμογή | Κατασκευή, χημική ουσία, βιομηχανία |
| Όνομα | Ελασματοποιημένη εν ψυχρώ σπείρα |
|---|---|
| Τεχνική | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ, καυτός - κυλημένος |
| Εφαρμογή | Κατασκευή, βιομηχανία, διακόσμηση |
| Πρότυπα | ASTM, AISI, ΜΒ, DIN, JIS |
| Μήκος | Απαίτηση πελάτη, 1000mm6000mm ή ως απαιτήσεις των πελατών |
| Τύπος | φύλλο |
|---|---|
| Διάμετρο | 1000mm2000mm |
| Πακέτο | Τυπικό πακέτο εξαγωγών |
| Τεχνική | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ, καυτός - κυλημένος |
| Δάχος | 0.3MM6.0MM |
| Ονομασία | Χάλυβα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Τελείωσε. | 2B/NO.1/NO.4/mirror |
| Διάμετρο | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Προθεσμία πληρωμής | FOB/CFR/EXW |
| Εφαρμογή | Κατασκευή, χημική ουσία, βιομηχανία |