| Όνομα | συναρμολογήσεις φλαντζών σωλήνων ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πρότυπα | ANSI, DIN, ΜΒ, JIS |
| Υλικό | Ανοξείδωτο |
| Σύνδεση | Ένωση/Thresded |
| Επιφάνεια σφράγισης | FF/RF/Mf/Tg/Rj |
| Όνομα | κουλούριασμα χάλυβα |
|---|---|
| Τεχνική | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ, καυτός - κυλημένος |
| Εφαρμογή | Κατασκευή, βιομηχανία, διακόσμηση |
| Πρότυπα | ASTM, AISI, ΜΒ, DIN, JIS |
| Μήκος | Απαίτηση πελάτη, 1000mm6000mm ή ως απαιτήσεις των πελατών |
| Όνομα | σπείρα χάλυβα κατασκευής |
|---|---|
| Τεχνική | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ, καυτός - κυλημένος |
| Εφαρμογή | Κατασκευή, βιομηχανία, διακόσμηση |
| Πρότυπα | ASTM, AISI, ΜΒ, DIN, JIS |
| Μήκος | Απαίτηση πελάτη, 1000mm6000mm ή ως απαιτήσεις των πελατών |
| Όνομα | σωλήνας ανοξείδωτου αποθεμάτων |
|---|---|
| βαθμός χάλυβα | 300 σειρές, 400 σειρές, 200 σειρές, 304L, 316L κ.λπ. |
| Τύπος | Ενωμένος στενά, άνευ ραφής |
| Τύπος γραμμών συγκόλλησης | ERW, άνευ ραφής, σπειροειδής ενωμένη στενά, EFW, συγκόλληση/άνευ ραφής |
| Πρότυπα | ASTM, JIS, AISI, DIN |
| όνομα | λουρίδα ανοξείδωτου 316 |
|---|---|
| Τεχνική | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ, καυτός - κυλημένος |
| Εφαρμογή | Κατασκευή, βιομηχανία, διακόσμηση |
| Πρότυπα | ASTM, AISI, ΜΒ, DIN, JIS |
| Μήκος | Απαίτηση πελάτη, 1000mm6000mm ή ως απαιτήσεις των πελατών |
| όνομα | λουρίδα ανοξείδωτου 316 |
|---|---|
| Τεχνική | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ, καυτός - κυλημένος |
| Εφαρμογή | Κατασκευή, βιομηχανία, διακόσμηση |
| Πρότυπα | ASTM, AISI, ΜΒ, DIN, JIS |
| Μήκος | Απαίτηση πελάτη, 1000mm6000mm ή ως απαιτήσεις των πελατών |
| Σπείρα | Σπείρα ανοξείδωτου 316 |
|---|---|
| Τεχνική | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ, καυτός - κυλημένος |
| Εφαρμογή | Κατασκευή, βιομηχανία, διακόσμηση |
| Πρότυπα | ASTM, AISI, ΜΒ, DIN, JIS |
| Μήκος | Απαίτηση πελάτη, 1000mm6000mm ή ως απαιτήσεις των πελατών |
| Όνομα | σπείρα εφαρμογής |
|---|---|
| Τεχνική | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ, καυτός - κυλημένος |
| Εφαρμογή | Κατασκευή, βιομηχανία, διακόσμηση |
| Πρότυπα | ASTM, AISI, ΜΒ, DIN, JIS |
| Μήκος | Απαίτηση πελάτη, 1000mm6000mm ή ως απαιτήσεις των πελατών |
| Όνομα | 1inch σπείρα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Τεχνική | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ, καυτός - κυλημένος |
| Εφαρμογή | Κατασκευή, βιομηχανία, διακόσμηση |
| Πρότυπα | ASTM, AISI, ΜΒ, DIN, JIS |
| Μήκος | Απαίτηση πελάτη, 1000mm6000mm ή ως απαιτήσεις των πελατών |
| Όνομα | σωλήνας ανοξείδωτου 100mm |
|---|---|
| βαθμός χάλυβα | 300 σειρές, 400 σειρές, 200 σειρές, 304L, 316L κ.λπ. |
| Τύπος | Ενωμένος στενά, άνευ ραφής |
| Τύπος γραμμών συγκόλλησης | ERW, άνευ ραφής, σπειροειδής ενωμένη στενά, EFW, συγκόλληση/άνευ ραφής |
| Πρότυπα | ASTM, JIS, AISI, DIN |