| Τροποποιημένο | 1 τόνος |
|---|---|
| Διάρκεια | 1000 mm-6000 mm |
| Πακέτο | Τυπικό πακέτο εξαγωγών |
| Υλικό | 316L από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Δάχος | 0.3-6mm |
| όνομα | πιάτο SS |
|---|---|
| Τελειώστε | 2B/NO.1/NO.4/mirror |
| Πλάτος | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Όρος πληρωμής | FOB/CFR/EXW |
| Εφαρμογή | Κατασκευή, χημική ουσία, βιομηχανία |
| άκρη | Άκρη μύλων, σκισμένη άκρη |
|---|---|
| Τύπος | φύλλο |
| Δάχος | 0.3MM6.0MM |
| Διάμετρο | 1000mm2000mm |
| Χρώμα | Ασημένιο |
| Εφαρμογή | βιομηχανία, διακόσμηση |
|---|---|
| Τύπος | Πλάκα |
| Κλειστή λέξη | σπείρα 1060 αργιλίου |
| Σημείο τήξης | 660.3°C |
| σημείωση | η προσαρμοσμένη υπηρεσία είναι διαθέσιμη |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Δαχτυλίδια |
|---|---|
| Δυνατότητα προσφοράς | 3000tons το μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Μάρκα | MY |
| Πιστοποίηση | ISO |
| Εφαρμογή | βιομηχανία, διακόσμηση |
|---|---|
| Τύπος | Πλάκα |
| Κλειστή λέξη | σπείρα 1060 αργιλίου |
| Σημείο τήξης | 660.3°C |
| σημείωση | η προσαρμοσμένη υπηρεσία είναι διαθέσιμη |
| Βάρος της τροχιάς | 1-8 τόνους |
|---|---|
| Αντίσταση στη διάβρωση | υψηλή |
| Επέκταση | ≥ 15% |
| Τύπος | Στρογγυλοί |
| Σκληρότητα | ≤ 95 HRB |
| Ονομασία | Λουρίδα ανοξείδωτου 316 |
|---|---|
| Τεχνική | Κρύο τυλιγμένο, ζεστό τυλιγμένο |
| Εφαρμογή | Κατασκευή, βιομηχανία, διακόσμηση |
| Τύπος | ASTM, AISI, ΜΒ, DIN, JIS |
| Διάρκεια | Απαίτηση πελάτη, 1000mm6000mm ή ως απαιτήσεις των πελατών |
| Σύνθετο ή όχι | ΕΙΝΑΙ κράμα |
|---|---|
| Άρθρο | Σωλήνας/σωλήνας αργιλίου |
| Κρύο κατά την κατασκευή | Τραβηγμένα/κρυά κυλούμενα |
| Τύπος κασκόλ | Κεντρικός θωρακιστής |
| Εξωτερική διάμετρος | 5200mm |
| Σύνθετο ή όχι | ΕΙΝΑΙ κράμα |
|---|---|
| Άρθρο | Σωλήνας/σωλήνας αργιλίου |
| Κρύο κατά την κατασκευή | Τραβηγμένα/κρυά κυλούμενα |
| Τύπος κασκόλ | Κεντρικός θωρακιστής |
| Εξωτερική διάμετρος | 5200mm |